W celu świadczenia Państwu jak najlepszych usług, wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika. Zawsze mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Waszych przeglądarkach lub konfiguracjach usługi.
Rozumiem Więcej
Klub Absolwenta

Kiedy?

30 maja 2019 r.
(18:30 – 22:30)

Gdzie?

Warszawa

Bezpłatny udział

Zgłoś się

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:
tel. 22 11 33 444
lub 22 250 11 44
infolinia@hbrp.pl

Nie sposób dziś myśleć o rozwoju firmy w oderwaniu od postępu technologicznego. To właśnie technologia i postępująca transformacja cyfrowa stają się niezbędne dla dalszego dynamicznego wzrostu polskich firm – z czego coraz częściej zdają sobie sprawę polscy przedsiębiorcy. Dlatego już 30 maja, podczas III Zjazdu Klubu Absolwenta ICAN Institute, chcielibyśmy porozmawiać właśnie o skutecznym wprowadzaniu nowych technologii do naszej codziennej rzeczywistości biznesowej: o związanych z ich wdrożeniem wyzwaniach, najlepszych praktykach i nadchodzących trendach.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie. Połączone będzie m.in. z degustacją wina i dodatkowymi atrakcjami przewidzianymi dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga! Spotkanie skierowane jest wyłącznie do osób, które ukończyły programy rozwojowe ICAN Institute i dołączyły do naszego Klubu Absolwenta. Jeżeli jesteś absolwentem naszych szkoleń i chcesz wziąć udział w spotkaniu, ale nie jesteś członkiem Klubu, w pierwszej kolejności powinieneś wypełnić formularz na stronie: klubabsolwenta.hbrp.pl/dolacz

Zgłoś udział

30 maja 2019 r.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Po zgłoszeniu udziału otrzymają od nas Państwo e-mail z potwierdzeniem rezerwacji miejsca – tylko otrzymanie takiego potwierdzenia gwarantuje udział w spotkaniu.

W przypadku braku miejsc również przekażemy Państwu stosowne powiadomienie.